CONTABIL SEF

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Re-organizarea sectorului financiar – gestiune conform noilor cerinte de dezvoltare
- Definitivarea implementarii unui nou sistem de gestiune financiara (ASIS)
- Organizarea, coordonarea activitaii contabile
- Organizarea, coordonarea activitatii de gestiune
- Responsabilitati de balanta si bilant
- Analize financiare ( previziuni de aprovizionare, management-ul lichiditatilor (cash flow)
- Negocierea si managementul operatiunilor bancare ( conturi, transferuri, imprumuturi, contracte de credite, descoperit de cont, transferuri internationale )
- Coordonarea unei echipe de 7 persoane

CERINTE

- 3-4 ani de experienta in domeniu
- Abiliatiti de organizare si coordonare
- Limba engleza: nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Telefon mobil

Business IQ, agentie de recrutare si selectie de personal, recruteaza pentru clientul sau, firma specializata in distributia de decoratiuni interioare, in special en-gros. Dintre clientii companiei mentionam Bricostore, Praktiker, Real Metro, Kaufland, Interhome, Cora.