CONTABIL SEF

MEDICARE GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie internationala avand ca obiect de activitate finantarea achizitiilor de echipamente medicale pentru sectorul medical privat angajeaza Contabil Sef.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Minim 3 ani pe o pozitie de conducere
- Cunostinte de utilizare software integrat de tip ERP
- Experienta in firma de leasing constituie avantaj
- Cunostinte de Standarde Internationale de Contabilitate (IAS) constituie avantaj
- Limba Engleza fluent
- Cunostinte PC - MS Office (obligatoriu Excel foarte bine)

BENEFICII OFERITE

- Pachet compensator foarte atractiv
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Medicare Technics este specializata in vanzarea si intretinerea de echipament medical de inalta performanta pentru diferite specialitati: chirurgie, neurochirurgie, ENT, recuperare, anesteziologie si altele.

Dezvoltarea viitoare implica extinderea portofoliului de produse in imagistica si in ceea ce priveste laboratoarele. O divizie speciala va fi consacrata vanzarii de produse medicale software, perfect adaptate la cerintele pietei locale.

Impreuna cu Medicredit Leasing, Medicare Technics alcatuieste o echipa de management al proiectelor medicale, care colaboreaza pentru dezvoltarea proiectelor cu marii ofertanti ai statului in cooperare cu furnizori importanti.