CONTABIL SEF

RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza si supervizeaza activitatea departamentului financiar-contabil
Participa la stabilirea bugetelor anuale; urmareste incadrarea in bugete
Asigura adaptarea companiei la toate reglementarile financiare, contabile, legislative, impozite si taxe.
Tine evidenta inventarului de mijloace fixe in conformitate cu legislatia in vigoare.
Asigura legatura cu autoritatile statului
Supervizeaza contractele companiei cu clientii si furnizorii.

CERINTE

Studii superioare de specialitate
Experienta anterioara pe un post similar minim 2 ani, intr-o firma de distributie/comert.
Cunostinte avansate operare PC (MS Office)
Cunoasterea aprofundata a legislatiei in domeniu.
Abilitati de organizare, coordonare, minutiozitate, atentie la detalii.
Rezistenta la stres si program prelungit

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru atractiv & dinamic.

Grup de companii ce activeaza in domeniul distributiei si serviciilor la nivel national.