Contabil Sef

Ozkardes

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate si financiar;
Legislatie fiscala, financiar-contabila;
Sa utilizeze programe gen ERP, experienta anterioara in implementare sisteme ERP constituie un avantaj
Utilizarea cu usurinta a pachetul MS Office, Excel in mod deosebit;
Experienta intr-un post similar de minim 5 ani;
Limba engleza;
Contabil expert.

CERINTE

Organizarea si conducerea activitatii financiar – contabile si a contabilitatii de gestiune a companiei;
Intocmirea situatiilor si rapoartelor financiar-contabile si verificarea corelarii acestora;
Intocmirea raportarilor fiscal, bilantului contabil si a contului de profit si pierdere;
Intocmirea registrelor financiar-contabile si fiscale;
Urmarirea si colerarea contractelor de la furnizori cu facturile;
Supervizarea implementarii de sisteme informatice;
Asigurarea evidentei contabile a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei si evidenta veniturilor si cheltuielilor;
Raspunde de stabilirea corecta a documentelor care se intocmesc si de circuitul lor in cadrul societatii;
Intocmirea raportarilor catre management.

BENEFICII OFERITE

Negociate in urma interviului.
Descriere firmei:
Suntem un grup de firme care opereaza in domeniul alimentar. Avem peste 25 de restaurante in mall-uri si centre comerciale din Bucuresti.
Restaurantele noastre sunt: Taksim - http://www.taksim.ro/, Salad Box - http://saladbox.ro, Pep&Pepper - www.pepandpepper.ro, Donuterie - donuterie.ro

Daca doresti sa te alaturi unei echipe dinamice care invata si se dezvolta continuu, daca vrei sa faci parte din echipa Aperto sau oricare din restaurantele noastre suna la 0727 561 605 sau trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail: valentina.georgescu@sterlingcruise.eu

Lant de restaurante de tip Fast-Food deschise in Mall-le din Bucuresti.