CONTABIL SEF

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea departamentului contabil
Verificarea inregistrarilor contabile zilnice efectuate in cadrul societatii
Raspunderea pentru toate inregistrarile, situatii, raportari periodice ce trebuie intocmite si depuse catre autoritati
Intocmirea balantei si a declaratiilor lunare de TVA
Efectuarea operatiunilor legate de banca
Coordonarea si instruirea echipei de contabili si economisti

CERINTE

Experienta in domeniu minim 5 ani
Studii superioare in domeniul economic
Cunostinte solide in domeniul fiscal
Experienta in comert, importuri, leasing, constructii
Cunostinte avansate de operare PC, cunoasterea softului wizcount(constituie un avantaj)
Abilitati de comunicare, organizare si socializare
Capacitatea de a lucra cu termene limita

BENEFICII OFERITE

Lucrul in cadrul unei companii lider de piata in domeniul import export echipamente si accesorii auto
Asigurarea transportului
Salariul se va negocia in cadrul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal