Contabil - Salarizare

SC PETCU CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Calculeaza salariile pentru angajatii companiei si asigura procesul de salarizare folosind un soft corespunzator

CERINTE

- Experienta in contabilitate de cca/minim 1-3 ani
- Bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- Studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
- Cunostinte PC (MS Office
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- Abilitati de organizare si planificare
- Meticulozitate si acuratete
- Spirit analitic, lucrul in echipa
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, negociabil in functie de experienta.

Societatea PETCU CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 1993 ca persoana juridica romana cu capital integral privat.
Este membra a Uniunii Nationale a Restauratorilor de Monumente Istorice si a Camerei de Comert si Industrie a Romaniei.
Baza societatii este dispusa pe o suprafata de 5500 mp fiind alcatuita din ateliere de lacatuserie, tamplarie, mecanic si fasonat armaturi, depozitul de materiale si spatiile de depozitare cu o suprafata de 2000 mp si barcile container pentru organizarea de santier.
Societatea dispune de toate utilajele, echipamenele si mijloacele de mica mecanizare necesare executiei fe lucrari de comnstructii .
S.C PETCU CONSTRUCT S.R.L. executa in Romania lucrari de beton armat, zidarie, instalatii si finisari incepand cu anul 1993, anul infiintarii societatii.
In Germania, in cadrul contingentelor aprobate de MMSSF, a executat incepand cu anul 2001 in calitate de subantreprenor lucrari de beton armat, zidarie la rosu si gips carton.