CONTABIL SALARIZARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- calcularea salariilor si a taxelor aferente precum si intocmirea declaratiilor lunare;
- efectueaza activitatile specifice cu privire la personalul firmei (contracte de munca, decizii, notificari, registrul angajatilor, etc, legatura cu autoritatile competente, etc.);
- introducerea in programul contabil a documentelor de cumparari, altele decat cele de stocuri;
- evidenta datoriilor catre furnizori, intocmirea documentelor de plata;
- verificarea si inregistrarea dupa aprobarea finala a deconturilor de cheltuieli;
- evidenta platilor in avans si urmarirea solutionarii acestora prin facturi de la furnizori

CERINTE

-studii superioare economice;
-experienta in contabilitate minim 1 an;
-limba engleza nivel mediu;
-persoana serioasa, loiala, dinamica;

BENEFICII OFERITE

-un mediu de lucru profesional intr-o companie multinationala
-pachet salarial atractiv
-13 salarii pe an + bonus de performanta, echivalent al 14-lea salariu
-transport asigurat