CONTABIL SALARIZARE

IHB LANGUAGE TRAINING CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivele principale ale postului:

Intocmeste statele de salarii si declaratiile aferente cu ajutorul programului WizSalary
Intocmeste Registrul de casa, deconturi si chitante
Efectueaza operatiuni bancare
Responsabil cu distribuirea bonurilor de masa
Arhiveaza lunar documentele, statele si declaratiile companiei
Intocmeste facturi clienti

CERINTE

Studii medii/superioare de contabilitate
Experienta intr-o pozitie similara de 1-2 ani
Cunostinte minime WizCount si WizSalary
Abilitati de comunicare si interactiune foarte bune
Initiativa personala si implicare
Atitudine pozitiva, constructiva, orientata catre solutii si nu catre probleme
Dorinta de dezvoltare personala

MUST BE:
Organizat
Responsabil
Comunicativ

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada determinata 14 luni.
Lucrul intr-un mediu profesionist si competitiv, alaturi de o echipa tanara si entuziasta
Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si performanta profesionala a angajatului

INTERNATIONAL HOUSE este una din cele mai prestigioase institutii educationale din Marea Britanie , cu sediul la Londra , creatoarea standardelor de predare a limbii engleze la nivel mondial.
INTERNATIONAL HOUSE este in acelasi timp liderul cursurilor de engleza pentru afaceri din Romania

Web: www.ih.ro , www.ihworld.com

DE CE RECRUTAM ???
INTERNATIONAL HOUSE se extinde continuu.
INTERNATIONAL HOUSE investeste permanent in capitalul de resurse umane.

Proiectele in curs de desfasurare si cele viitoare vor oferi candidatilor oportunitatea de a avea acces la dezvoltare profesionala continua si de a face parte dintr-o companie de TOP care deserveste la randul ei companii de TOP din toate sectoarele de activitate.