Contabil salarizare

HOLLYWOOD MULTIPLEX OPERATIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza si actualizeaza baza de date cu salariatii companiei
- intocmeste statele lunare de plata - calcul salarii, idemnizatii si al alte drepturi salariale
- calculeaza concediile medicale al salariatilor
- opereaza in programul de salarii cu corectitudine si exactitate, conform legislatiei in vigoare
- intocmeste si depune declaratiile privind obligatiile catre institutiile abilitate in termene legale
- intocmeste Fisele Fiscale pentru salariati si colaboratori si le depune la Administratia Financiara
- elaboreaza si elibereaza diferite tipuri de adeverinte pentru salariati, decizii de incetare a activitatii, copii carnete munca
- activitati contabile ( casa, banca, avansuri spre decontare).

CERINTE

- minim studii medii - profil economic
- experienta de minim 2 ani in domeniul financiar ¿ contabil
- cunostinte solide de legislatia muncii si calcul salarial, de contabilitate si legislatie fiscala
- foarte bune cunostiinte de operare PC, abilitati de utilizare a programelor de contabilitate
- rigurozitate, corectitudine, loialitate, responsabilitate
- abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare

CEL MAI MODERN CINEMATOGRAF DIN TARA, LOCATIE BUCURESTI MALL