Contabil - Responsabil salarizare

OFFICE MAX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta contabila primare. Verificare, corectare (adnotare), arhivare documente contabile primare.
Verifica si intocmeste si depune impreuna cu experta contabila declaratiile fiscale periodice, depune online declaratiile astfel intocmite pentru care exista aceasta posibilitate.
Intocmeste rapoarte privind modificarile legislative in domeniul financiar/contabil, propune si implementeaza actiuni concrete pentru adaptarea la legislatie.
Intocmeste ordinele de plata curente + buget, urmareste circuitul financiar, verifica si urmareste incasarile si platile.
Intocmeste si urmareste depunerea statului de plata, declaratiilor CASMB...., tine registrul de evidenta al salariatilor, intocmeste la cererea angajatilor adeverinte.
Relatia cu Medicover (medicina muncii), ITM, Accor (tickete de masa)
Propune, intocmeste si implementeaza norme specifice domeniului financiar-contabil pentru toti angajatii firmei.

CERINTE

Absolvent(a) facultate de profil
Cunostiinte PC avansate
Experienta relevanta pe responsabilitatile descrise.
Foarte meticuloasa.
Foarte bune abilitati aritmetice.
Persoana vesela, placuta, capabila sa lucreze cu un colectiv variat.
Program: 9-18 de luni pana vineri.

Numai persoane cu domiciliul stabil in Bucuresti. Numai persoane interesate de contracte pe termen lung!!!

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit: 500 Euro (1850 RON) + tickete valorice (peste 150 RON lunar), net.
Contract de munca. Mediu de lucru placut, post PC individual.

Comert articole IT, birotica, papetarie; licitatii, magazin, livrare la client