CONTABIL - RELAD PHARMA SRL

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea operatiunilor contabile in sistemul informatic;
- Urmarirea soldurilor contabile si reconcilierea lor;
- Intocmirea de alte rapoarte si statistici prevazute de lege;
- Raspunde solicitarilor auditorilor interni si externi;
- Completarea jurnalelor obligatorii;
- Intocmirea si depunerea declaratiilor privind salariile;
- Intocmirea si depunerea declaratiilor la bugetul de stat si local;
- Intocmirea bilantului contabil;

CERINTE

-Experienta pe o pozitie similara;
-Studii superioare economice finalizate;
-Bune abilitati de operare PC: MS Office, SAP - constituie un avantaj;
-Abilitati de planificare si organizare, comunicare, relationare;

Este de preferat ca aplicantii pentru postul nostru, sa aiba domiciliul in sectorul 6.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru competitiv si dinamic;
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Puteti trimite un CV si o scrisoare de intentie si la resurse.umane@relad.ro, mentionand pozitia pentru care aplicati.

RELAD este unul dintre liderii pietei romanesti de import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice. Astazi compania comercializeaza peste 6000 de produse catre 4000 de clienti (farmacii si spitale), situati pe intreg teritoriul Romaniei. RELAD are puncte de lucru in 16 din cele mai mari orase din tara, avand o echipa formata din peste 800 de profesionisti. Misiunea RELAD este sa contribuie permanent la imbunatatirea sistemului de sanatate national, printr-o inalta calitate (certificata cu standardul ISO 9001:2000) a distributiei si comercializarii produselor farmaceutice, in beneficiul pacientilor, al partenerilor si al sau, in egala masura.
Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, profesionista, dinamica si unita, sa iti construiesti o cariera intr-un domeniu de perspectiva, intr-o companie care iti ofera sansa de a te dezvolta profesional si personal, incearca-ti sansa! Te asteptam in echipa RELAD! Succes!