Contabil (Ref: CFC)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea balantei din softul folosit;
- intocmirea statelor de plata;
- intocmirea si depunerea declaratiilor;
- intocmirea contractelor de munca si inregistrarea lor la ITM, pontaje, concedii, acte aditionale, decizii
- intocmirea inregistrarilor contabile;
- calcularea salariilor;
- intocmirea dosarelor de leasing, etc.

CERINTE

-studii superioare economice;
-minim 2 an experienta pe un post similar;
-cunostinte foarte bune de contabilitate generala;
-experienta in folosirea unui soft de contabilitate;
-foarte bune cunostinte Ms Office;
-prezinta avantaj cunosterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- lucrul intr-o echipa profesionista si dinamica
- task-uri provocatoare si o continua dezvoltare intr-un mediu de lucru profesionist

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, importanta firma care ofera servicii de consultanta financiara si contabilitate

Pentru mai multe detalii despre noi vizitati:

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at