CONTABIL PRIMAR/JUNIOR

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea contabilitatii primare, registru de casa,
- inregistrari contabile chitante, N.I.R.-uri, avize.

CERINTE

- studii superioare finalizate sau medii in domeniu economic;
- experienta relevanta de minim un an de zile;
- cunostinte solide Excell;
- constiinciozitate, seriozitate;
- adaptabilitate, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil in functie de experienta,
- bonuri de masa,
- decontarea transportului,
- mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara,
- posibilitatea acumularii de experienta,

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.