Contabil primar

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea operatiunilor contabile (in program de contabilitate WinMentor);
- Intocmire registru de casa (incasari- plati)
- Verificare extrase cont
- Verificare si inregistrare deconturi
- Verificare solduri clienti
- Intocmire si verificare facturi vanzare magazine
- Inregistrare facturi servicii
- Urmarirea platilor clientilor
- Mentinerea relatiei cu clientii

CERINTE

- Studii de specialitate
- Experienta 1-2 ani pe o pozitie similara
- Bune cunostinte de limba engleza sau italiana sau germana
- Bune cunostinte de Word si Excel
- Persoana integra, serioasa si muncitoare
- Abilitati de relationare cu clientii
- Persoana dornica de dezvoltare si autoperfectionare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Lucru intr-un mediu placut, international

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal.

Clientul nostru, o companie internationala importatoare si distribuitoare de instrumente si echipamente muzicale profesionale, cauta o persoana calificata pentru postul de Contabil Primar.