CONTABIL PRIMAR

Ants Performance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea zilnica a registrului de casa;
- monitorizarea avansurilor acordate salariatilor si a deconturilor de cheltuieli aferente;
- evidenta extraselor bancare si a actelor de banca;
- operare cec-uri/bilete la ordin si urmarirea decontarii acestora;
- intocmirea de rapoarte interne conform cerintelor superiorului ierarhic;
- introducerea tuturor operatiunilor in contabilitate pe note contabile;
- informarea conducerii despre existenta oricaror nereguli.

CERINTE

- studii de specialitate;
- experienta 1-2 ani pe un post similar;
- spirit de echipa;
- persoana ambitioasa, autodidacta

Ants Performance este un furnizor de servicii de resurse umane. Ne-am specializat intr-o gama larga de solutii care includ evaluarea de personal, training adaptat la cerintele si nevoile clientului si, nu in ultimul rand, consultanta in Resurse Umane.
Clientul nostru este unul dintre cei mai mari distribuitori de hartie din Europa, fiind cotat pe piata mondiala comerciantul international de hartie \"numarul 1\".