CONTABIL - Pitesti, Bucuresti

S.C. Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate specifica în cadrul compartimentului financiar-contabil al unei companii lider national;
- Evidenta contabila, intocmire documente, raportari specifice;

CERINTE

- Studii medii de specialitate
- Experienta în domeniul financiar-contabil minim 2 ani;
- Cunostinte operare P.C (Word, Excel);
- Cunoasterea programului de contabilitate Wizcount reprezinta un avantaj;
- Persoana dinamica, organizata, responsabila;
- Disponibilitate program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra într-o companie nationala în continua crestere în cadrul unui colectiv tânar si profesionist;
- Salariu atractiv în functie de performanta si experienta.

Companie cu capital integral românesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata româneasca în anul 1994, aducând un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

În prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.