CONTABIL pentru sediul central din Sibiu

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

I - contabilitatea unitatilor cu amanuntul si alimentatie publica (urmarirea receptiilor, urmarirea evidentelor furnizorilor, propuneri de plata, operatiuni incasari-plati prin casierie, salarizare, evidenta obiectelor de inventar si mijloace fixe, intocmire balante);
II - evidenta si contabilitatea serviciilor de transport international (decontari externe, consumuri combustibil).

CERINTE

I - studii superioare economice;
- cunostinte avansate de operare PC (avantaj cunoasterea programelor integrate de tip ERP);
- experienta in domeniu minim 2-3 ani.
II - studii superioare economice (avantaj);
- cunostinte operare PC;
- experienta in domeniu 2 ani.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv, in concordanta cu performanta;
- mediu de lucru dinamic si modern;
- posibilitati de dezvoltare a carierei.

TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .