CONTABIL - pentru Reprezentanta Bucuresti

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Inregistreaza operatiunile economice derulate de BT Asigurari prin registrele de casa si prin extrasele de cont;
* Realizeaza defalcarea incasarilor prin banca si prin registrele de casa pe tipuri de contracte;
* Rezolva necorelarile aparute in listele de erori in cursul inchiderii de luna;
* Aloca incasarile pe polite si retele;

CERINTE

* Studii medii economice;
* Minim 1 an experienta pe un post similar;
* Cunostinte solide de operare pe calculator;
* Atentie la detalii;
* Bune abilitati de comunicare si relationare;
* Abilitati de organizare, analiza si sinteza;
* Rigoare.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA