Contabil - Multinationala

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmire documente primare;

- Inregistrare si revizuire in contabilitate;

- Analiza si reconciliere balanta contabila;

- Intocmire declaratii fiscale, state de plata si declaratii aferente;

- Intocmire situatii financiare lunare, semestriale si anuale;

- Intocmire raport catre management;

-colaborare cu auditorul international pe probleme specifice.

CERINTE

- Absolvent studii economice;

- Minim trei ani experienta intr-un post similar;

- Engleza avansat;

- Experienta pe Wizcout/Wizrom, Excell si PowerPoint;

- Persoana dinamica/pozitiva/motivata.

BENEFICII OFERITE

- Mediu dinamic.

- Pachet salarial atractiv.

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane, printre care:

- Recrutare si selectie de personal

- Executive search

- Evaluare de personal

- Assessment Center

- Training si Coaching (prin ISG Austria).