CONTABIL JUNIOR , Ref. Code: JRC

HR Dynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul FMCG, Contabil Junior:

- Efectueaza registru de casa
- Introduce in programul de contabilitate a documentelor contabile
- Opereaza extrasele de banca
- Intocmeste situatiilor contabile primare
- Alte activitatii conexe departamentului financiar-contabil

CERINTE

- Studii financiar - contabile, de preferinta Facultatea de Contabilitate
- Experienta minima in domeniu de minim 2 ani
- Limba engleza – nivel avansat
- Avantaj experienta anterioara de lucru in SAP
- Bune cunostinte MS Office
- Persoana organizata, riguroasa, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru multinational
- posibilitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist
- asigurare de medicala

Persoanele interesate pot trimite cv-ul si scrisoarea de intentie la adresa: recrutare@hrdynamics.ro mentionand Ref. Code: JRC

HRDynamics (www.hrdynamics.ro) este compania de Consultanta in Resurse Umane ce ofera servicii de calitate atat pentru angajati cat si pentru angajatori.

Suntem experti in identificarea unor solutii inteligente si creative pentru partenerii nostrii, companii solide aflate intr-o continua ascensiune.
Misiunea noastra este aceea de a asigura succesul profesional intr-un mediu aflat intr-o continua schimbare.