Contabil Junior (operatiuni trezorerie)

HR BUSINESS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o prestigioasa companie multinationala care activeaza in domeniul serviciilor, doreste sa angajeze o persoana pentru pozitia de Contabil Junior (Operatiuni trezorerie).

Resposabilitatile postului:
• Intocmirea documentelor de contabilitate primara (facturi, ordine de plata etc)
• Intocmirea registrelor de casa/banca
• Depunerea documentelor la banci si institutii ale statului.

CERINTE

Cerinte:
• Student(a)/Absolvent(a) de facultate dispus(a) sa lucreze full time
• Minima experienta in contabilitatea primara
• Permis de conducere B
• Persoana discreta, meticuloasa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant.

HR Business Consulting este o agentie care aduce un suflu nou pe piata serviciilor de consultanta pe probleme de resurse umane, avand o abordare moderna, apropiata si adaptata clientului, astfel incat cererea si oferta de munca sa se intalneasca cu maximul de succes.