Contabil junior - evidenta deconturi

NCH Advisors INC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistreaza in programul de contabilitate(CIEL) zilnic:

- deconturi privind justificarea avansurilor de trezorerie
- extrase bancare
- facturi fiscale
- bonuri fiscale
- se asigura ca toate documentele sunt transmise catre biroul din Bucuresti in termen, conform .procedurii interne

CERINTE

- absolvent(a) facultate cu profil economic - contabilitate, economie;
- experienta minim un an in contabilitate (de preferat evidenta deconturi);
- cunostinte avansate de excel, experienta anterioara intr-un soft de contabilitate;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- persoana organizata, orientata spre analiza detaliilor.

BENEFICII OFERITE

1200 - 1400 RON net; bonuri de masa;

NCH Advisors, Inc. este cel mai mare investitor de portofoliu, administrand investitiile Broadhurst Investments Limited in Romania.

New Century Holdings se afla pe piata romaneasca din anul 1994, iar in prezent administreaza participatii majoritare si minoritare la peste 300 de companii romanesti din diverse sectoare de activitate.

Portofoliul de participatii majoritare administrat de NCH Advisors, Inc. in Romania acopera o mare diversitate de domenii precum: industria alimentara (grupul Vel Pitar), real estate (retelele United Capital, Winmarkt si IMS Proprietati), banci (Libra Bank), IT/internet (Netbridge, Active Soft), productie si servicii industriale (Elpreco, Electroaparataj, Anticorosiv, Spiact, Sudarec, UMEB, Romlux).

New Century Holdings administreaza investitii in 11.000 de locuri de munca, unde isi desfasoara activitatea specialisti de prima mana din cele mai diverse profesii: inginerie, resurse umane, marketing-vanzari, finante-contabilitate, drept, management si dezvoltarea afacerilor, IT&C, project management, management operational, controlul calitatii si altele.

NCH Advisors, Inc. isi dezvolta echipa reprezentantei din Bucuresti.