Contabil Junior/Economist (Otopeni)

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

ArenaJobs recruteaza pentru unul din clientii sai, o firma cu sediul in Otopeni prezenta pe piata autohtona din 2005, un/o contabil/a junior.

Principalele responsabilitati sunt:

- contabilitate primara si de gestiune - operare - verificare documente: NIR, facturi, chitante, avize etc ;
- inregistrarea documentelor contabile in softul de contabilitate;
- inregistrarea platilor si incasarilor zilnice;
- urmareste si ia masurile necesare in vederea intocmirii corecte din punct de vedere contabil, legal a tuturor documentelor conform dispozitiilor primite;

CERINTE

- experienta pe o pozitie asemanatoare – minim 12 luni;
- masina personala.

BENEFICII OFERITE

Se discuta in cadrul interviului.

ArenaJobs este o firma de internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.