Contabil junior - contabilitate primara

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta contabila primara (intrari/iesiri documente transport, niruri etc)
- responsabilitati comercial-logistice: urmarirea facturilor,a platilor si incasarilor
- mentinerea relatiei cu furnizorii externi si cu beneficiarii
- activitati de secretariat: preluare apeluri si e-mailuri, distribuire corespondenta

CERINTE

- studii de contabilitate
- studiile superioare reprezinta un avantaj
- cunostinte de contabilitate primara
- experienta anterioara de 1-2 ani intr-o companie cu activitati comerciale
- cunoasterea limbii engleze

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.