Contabil Junior - Avansare rapida, cariera in domeniu

Pro Strategy Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

[responsabilitatile se atribuie progresiv, functie de evolutia personala]

* prelucrare baze de date contabile si intocmire situatii contabile;
* intocmire si depunere declaratii fiscale [la administratii financiare si/sau prin internet];
* elaborare diverse situatii financiare, evidente;
* deplasari la clienti [predari / preluari documente, evidente primare];
* intocmire balante, bilanturi;
* deplasari la ITMB;

CERINTE

* persoana motivata, dornica sa-si dezvolte cariera in domeniul contabilitatii;
* seriozitate, responsabilitate;
* cunostinte PC (Word, Excel, Soft de gestiune - avantaj);
* experienta minima - avantaj;
* lucru in echipa;
* minimum studii medii [economice-avantaj].

BENEFICII OFERITE

* posibilitatea avansarii rapide, functie de abilitati;
* salariu, progresiv, corelat cu performantele;
* mediu de lucru dinamic si profesionist.

contabilitate completa, expertiza, consultanta financiar fiscala.