CONTABIL JUNIOR

SC Domenia Credit IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea documentelor contabile.
- Urmarirea/ verificarea/ arhivarea facturilor/ documentelor de la furnizori.
- Evidenta mijloace fixe.
- Intocmire Registrul mijloace fixe, NIR, PV punere in functiune.
- Pregatire inventar anual.
- Reconciliere procese verbale de inventariere cu evidenta contabila.
- Evidenta avansuri acordate angajatilor; verificarea si inregistrarea deconturilor justificative
- Gestionare incasari/plati prin casa.
- Inregistrare documente aferente.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil economic.
- Cunoscator al limbii engleze (scris si vorbit)
- Aplecare spre detaliu, spirit organizatoric
- Abilitate de a lucra cu cifrele
- Cunostinte de operare MS Office, in special de Excel
- Spirit de echipa si dornic de a invata
- Experienta in domeniul financiar contabil constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Formare in tehnologia Domenia Credit
- Posibilitati de promovare in cadrul companiei
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti

Domenia Credit IFN S.A. este prima societate de credit ipotecar de pe piata romaneasca.