contabil junior

PRACTIC CONTAB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

-evidenta clienti, furnizori/interni/externi
-mentine relatia cu bancile
-depune declaratiile lunare/trimestriale/anuale la Administratii
-inregistreaza operatiunile contabile primare in softul de contabilitate; se asigura de acuratetea inregistrarilor
-relatia cu Adm.Financiara privind reglarea fiselor de platitor si obtinere CAF-uri
-alte responsabilitati date de superiorul ierarhic

CERINTE

- studii superioare de specialitate ( finalizate)
-experienta pe o pozitie similara minim 1 an
-cunostinte operare PC ( Word, Excel, Outlook, program de contabilitate)
-disponibilitate la program prelungit
-rezistenta la stres
- persoana organizata, comunicativa

Practic Contab este o firmă de contabilitate şi consultanţă fiscală, fondată în 2003, care oferă o gamă completă şi integrată de servicii financiare .
S.C. PRACTIC CONTAB S.R.L. ofera companiilor urmatoarele servicii de specialitate:

CONTABILITATE

AUDIT

CONSULTANTA FINANCIAR-CONTABILA SI FISCALA

SALARIZARE

RESURSE UMANE