CONTABIL JUNIOR

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarire si pregatire plati furnizori si deconturi interne
Intocmirea zilnica a Registrului de Casa, verificarea zilnica a monetarului
Pregatire plati externe
Aranjarea si sortarea documentelor contabile
Pregatirea documentelor pentru banci
Plati si incasari in numerar
Calculul si comanda de tichete de masa
Contabilizarea operatiunilor de casa
Contabilizarea operatiunilor de banca
Contabilizarea deconturilor interne.

CERINTE

STUDII: FACULTATE IN AN TERMINAL SAU ABSOLVENT, DE PROFIL FINANCIAR - CONTABIL
LOIALITATE, INTEGRITATE, RIGUROZITATE, DINAMISM
DORINTA DE A INVATA SI PROGRESA
CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA SCRIS SI VORBIT REPREZINTA AVANTAJ
CUNOSTINTE OPERARE PC

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL MOTIVANT;
MEDIU DE LUCRU STABIL, INTR-OECHIPA UNITA;

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.