CONTABIL JUNIOR

EURIAL INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura evidenta contabila primara a operatiunilor economico-financiare ale societatii, in conformitate cu principiile generale ale Legii Contabilitatii nr. 82/1991 republicata cu modificarile si completarile ulterioare.
Beneficiarii acestui rol sunt toate departamentele companiei.

CERINTE

Studii economice superioare.
Experienta pe aceeasi pozitie minim 2 ani.
Cunostinte minime de legislatie contabila: Legea Contabilitatii + alte reglementari legale cu privire la continutul, forma si circuitul documentelor contabile.
Cunostinte contabilitate primara.
Cunostinte operare pe calculator.
Atentie la detaliu si acuratete in inregistrarea operatiunilor.
Promptitudine si eficienta in efectuarea lucrarilor.
Capacitate de organizare.
Capacitatea de a lucra in conditii de stres.

DESCRIEREA FIRMEI

Sunteti o persoana dinamica si ambitioasa ?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST SRL va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica !