CONTABIL JUNIOR

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizare niruri
- activitati in excel
- resposabilitati specifice pentru contabilitate primara
- se lucreaza pana la balanta si bilant
- ajutor pentru contabil

CERINTE

- experienta in domeniu minim 1an
- studii universitare in domeniu prezinta avantaj
- cunostinte foarte bune excel, word
- cunostinte foarte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Recrutam pentru unul din clientii nostrii, companie nationala, din domeniul comert.
- salariul min. 1000 ron - max 1400 ron
- carte de munca
- asigurare
- mediu de lucru foarte placut
- personal tanar

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro