Contabil Junior

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea inregistrarilor contabile referitoare la:
- casa in lei;
- banca in lei;
- furnizori in lei;
- cheltuielile de deplasare in lei;
- facturile de vanzare in lei si valuta.
Pregatirea dosarelor de plati externe.
Inregistrarea cesiunilor interne, verificarea si descarcarea gestiunilor.

CERINTE

Economist (facultate contabilitate sau alta facultate economica)
Cunostinte de contabilitate
Cunostinte bune excel si word; orice program de contabilitate
Cunoasterea lb. franceze constituie un avantaj

Calitati:
- Persoana integra, loiala si riguroasa
- Capacitatea si disponibilitatea de a lucra in echipa
- Dorinta de a invata si progresa, dinamism.

BENEFICII OFERITE

atractiva

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

IPSO, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata, fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault si Dacia;
Renault Trucks;
Michelin si Continental;
John Deere, Kuhn, si Westfaliasurge
Mai mult de 370 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.