CONTABIL JUNIOR

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza CONTABIL JUNIOR pentru clientul sau – companie de consultanta financiara si contabilitate.

Responsabilitati:
- Intocmirea evidentelor contabile primare;
- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare (O.P., borderouri);
- Arhivare documente fiscale;
- Intocmire si inregistrare facturi.

CERINTE

- Absolvent de liceu economic (reprezinta un avantaj) sau proaspat absolvent de studii superioare de specialitate;
- Experienta minima in domeniu reprezinta un avantaj;
- Limba engleza nivel mediu;
- Persoana organizata;
- Rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Lucrul intr-o atmosfera competitiva;
- Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.