CONTABIL JUNIOR

Euroweb Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura incasari si plati zilnice prin casa (cont casa).
-Realizeaza zilnic incasari si plati prin banca (cont banca).
-Urmareste zilnic circuitul de intrare a facturilor de la furnizori la contabilitate si asigura trimiterea acestora la plata.
-Realizeaza si alte operatii contabile in functie de necesitati.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate finalizate,
- Cunostinte operare calculator (excel, word)
- Cunostinte operare programe informatice de contabilitate
- Cunoasterea limbii engleze (scris, citit)
- Abilitati de organizare, comunicare si coordonare

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv, tichete de masa, bonusuri in functie de performante.

Euroweb Romania SA este cel mai mare furnizor local de linii inchiriate internationale, fiind principalul furnizor pe piata nationala wholesale internet si transmisiuni de date.
Euroweb Romania SA este membru fondator ANISP (Asociatia Nationala a Internet Service Providerilor din Romania), gestionarul nodului de interconectare a retelelor furnizorilor de internet RoNIX – Romanian Network for Internet eXchange.
Totodata, Euroweb Romania SA opereaza la nivel national prin 14 puncte de prezentare in principalele orase romanesti si doua puncte cross border, asigurand redundanta serviciilor oferite – servicii de transmisiuni de date, voce si acces la internet.
Incepand cu luna decembrie 2005, Euroweb Romania SA face parte din grupul Invitel Telecom.