Contabil Junior

Contexpert Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari de contabilitate pentru firme cu capital strain:
- efectuarea si/sau verificarea lucrarilor de contabilitate primara;
- prelucrarea de baze de date contabile si intocmirea de situatii contabile analitice;
- lucrari de contabilitate pana la nivel de balanta si bilant pentru microintreprinderi.

CERINTE

- absolvent A.S.E. - facultatea de contabilitate sau finante;
- bune cunostinte de limba engleza (scris si vorbit);
- bune cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook Express, navigare internet);
- capacitate de lucru in echipa;
- capacitate de comunicare si relationare foarte bune;
- abilitati de lucru cu termene limita;
- spirit pro activ, toleranta crescuta la situatiile stresante;
- capacitate de organizare si disciplina a muncii;
- simtul responsabilitatii;
- tinuta ingrijita, prezenta agreabila, diplomatie;
- disponibilitate pentru studiu si pentru crearea unei cariere in domeniul contabilitatii.

BENEFICII OFERITE

-se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist precum si un pachet salarial atractiv.

Contexpert Consulting ofera servicii de consultanta financiara si fiscala, contabilitate si salarizare pentru companii medii si mari, locale si multinationale. Experienta practica de zece ani, corelata cu pregatirea teoretica, ne pozitioneaza astazi ca experti in acest domeniu.

Serviciile de calitate si oamenii sunt cele mai importante resurse pentru noi. Investim in oameni si am creat o structura flexibila de promovare, in care fiecare isi poate gasi calea spre dezvoltarea profesionala. Specialistii echipei noastre sunt printre cei mai buni in domeniul lor de activitate si sunt tot timpul la curent cu noutatile si legislatia domeniului. Pregatirea primita aici este la nivelul celei din companiile multinationale. Punem mare pret pe delegarea responsabilitatilor si cresterea continua bazata pe evolutia si specializarea echipei.

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

Pentru mai multe detalii despre noi, accesati: www.contexpert.ro