Contabil Junior

ACCEDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Înregistrare cheltuieli, facturi,registru de cas¿ prin programul Easy Cont;
- Pl¿ti on line prin on line banking;
- Înregistrare facturi dup¿ efectuare control intern (contract, centru de cost, proiect);
- Verificare si înregistrare deconturi;
- Comunicarea cu furnizori si clienti interni.

CERINTE

- 1 an experient¿ în contabilitate primar¿;
- Studii economice;
- Abilit¿ti de comunicare fluent în limba englez¿;
- Abilit¿ti de lucru în Excel si Word;
- Persoan¿ activ¿ si cu initiativ¿;
- Persoan¿ deschis¿ si dornic¿ s¿ învete.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de crestere în companie si, specific, în departamentul de Contabilitate;
- Salariu atractiv.

Acceder este o companie inovatoare si curajoasa care ridica standardul de transparenta si eficacitate in practica de recrutare.

Oferim servicii profesioniste pentru recrutarea de management si pozitii asociate, completate cu servicii de career coaching si assessment.

Clientul nostru este unul dintre cei mari contractori de petrol si benzina din lume. Firma opereaza ca un contractor principal pentru proiectarea si implementarea proiectelor de scara mare pentru productia si tratarea hidrocarburilor,conductelor, energiei, activitatilor si infrastructurilor de mediu, cu servicii de inginerie recunoscute pentru excelenta si grad de siguranta. Resursele umane reprezinta una din parghiile strategice pentru atingerea obiectivelor.