CONTABIL GESTIUNE

ADEXPERT PRINTING COMPANY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supervizarea tuturor operatiunilor de gestiune, intrari / iesiri din pct de vedere al corectitudinii costurilor
-Efectuarea de inchideri lunare din pct de vedere al contabilitatii de gestiune, semnarea balantelor de gestiune
receptie produse finite,
-Evidenta si optimizare stocuri,
-Inregistrare facturi furnizori ,
-Evidenta gestiune: intocmire note de intrare receptie, verificare si introducere bonuri de consum, verificare fise de magazie;
- Indosariere acte contabile lunare;
-Verificare si reconciliere rapoarte si situatii care se refera la documente, date si informatii financiar/contabile de gestiune, legate de responsabilitatile postului, acestea fiind solicitate de conducerea societatii, pentru gestionarea financiara si operationala a companiei;

CERINTE

-Sudii medii
-Bune cunostinte operare PC
-Capacitatea de a invata rapid si de a fi eficient.
-Persoana ordonata, tenace, activa, responsabila, mod de gandire pozitiv, cu spirit de echipa.
-Capabil de a respecta termene limita,
-Abilitatea de lucra in conditii de stress.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv, posibilitatea lucrului intr-o echipa tanara.

ADEXPERT este o societate specializata in productia de print publicitar de mari dimensiuni si serigrafie. Datorita unei echipe tinere si entuziaste firma noastra a devenit una dintre cele mai mari companii de print digital din Romania, in masura sa ofere clientilor sai facilitati excelente de productie