CONTABIL FURNIZORI - Excelenta Oportunitate de Cariera intr-o Companie Multinationala!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste aprobarea facturilor.
- Inregistreaza facturile de achizitii.
- Urmareste comenzile de achizitii in curs.
- Realizeaza reconcilieri ale balantelor cu furnizorii.

Locatia: Sector 6

CERINTE

- studii de specialitate - finalizate
- limba engleza - nivel conversational
- flexibilitate
- disponibilitate de invatare
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitati de dezvoltare a carierei in cadrul unei companii multinationale, ca parte a unei echipe de profesionisti
- training SAP

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.
Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.
Suntem la dispozitia ta pentru a adauga valoare afacerii tale sau carierei tale.

Recrutam in prezent pentru unul din clientii nostri, o COMPANIE MULTINATIONALA cunoscuta din domeniul constructiilor, aflata in plina ascensiune.