CONTABIL/ECONOMIST/Back-office

KD Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONTABIL/ECONOMIST
CIEL CONTA
CIEL SALARII

Activitati principale:
Evidentierea tranzactiilor in contabilitate
Contabilitate primara
Balanta/bilant/ct profit si pierderi/
Decont tva
ITM/camera de munca
Banca
Casierie

CERINTE

Studii economice liceale/universitare absolvite cu examen de bacalaureat/licenta;
Engleza.
Constituie avantaje:
Experienta pe un post similar;

Profilul candidatului ideal:
Initiativa, abilitati de lucru in echipa;
Foarte muncitor, rezistent la stress;
Orientat spre construirea unei cariere.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix negociabil in functie de experienta dvs.

Cu o experienta de peste 10 ani in domeniul financiar grupul international sloven KD s-a remarcat nu numai in tara de origine ci si ca partener al economiei europene. Folosind experienta acumulata in peste 10 ani pe piata financiara europeana, KD Group isi extinde activitatea in Europa centrala si de sud-est. Prin aceasta dezvoltare KD Group ofera experienta profesionala si managementul performant care conduc la rezultate economice remarcabile. In prezent companii financiare membre KD Group functioneaza in Slovenia,Romania, Croatia, Serbia si vor functiona din 2005 in Bulgaria, Cehia, Slovacia, Polonia si Luxemburg. KD Group este certificat ISO 9001:2000 din 2003.