CONTABIL / ECONOMIST

Grup Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul ofera oportunitatea dezvoltarii profesionale si personale in cadrul unei companii ale carei principale activitati sunt:
- editarea revistelor VIP, Vacante si Calatorii, Lumea Misterlor, Cuvantul, Eu.Ro.Com, majoritatea aflandu-se in pozitia de lider pe segmentul lor de piata;
- organizarea de evenimente, PR
- turism
- pregatire si formare profesionala

Responsabilitati:
- evidenta contabila pana la balanta;
( contabilizare furnizori, clienti, salarii, gestiune, registrul de casa, extrase de banca, intocmire declaratii etc )

CERINTE

- experienta pe un post similar de minim 2 ani;
- cunostinte PC foarte bune (Office);
- cunostinte legislatie in domeniu;
- studii medii/ superioare de specialitate;
- persoana serioasa, dinamica, cu spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (carte de munca);
- posibilitati de promovare;
- bonuri de masa

Productie editoriala(reviste sapatminale si lunare, tiparite si electronice)
Publicitate
Turism si evenimente
Distributie presa
Calificare profesionala
Web-design
IT