CONTABIL/ ECONOMIST

Adevarul Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea conturilor, cheltuielilor, mijloacelor fixe, etc;
- primirea facturilor, voucher-elor si a altor documente;
- acuratete in verificare;
- calcularea si alocarea pe centre de cost a cheltuielilor;
- sortarea si indosarierea documentelor;
- participarea la inchiderea lunara;

CERINTE

- absolvent al unei facultati de profil (Finante sau Contabilitate);
- experienta in domeniu- minimum 2 ani;
- cunostinte solide ERP- Financial module;
- persoana atenta la detalii, organizata, responsabila dinamica, \\|minte deschisa\\|;
- lucrul in echipa dezvoltat

BENEFICII OFERITE

- modalitati de lucru moderne;
- oportunitatea de a dezvolta o cariera in domeniul economic;

ADEVARUL HOLDING este un trust de presa tanar care are in portofoliu publicatii cu istorie si renume pe piata media romaneasca:
- cotidianul Adevarul, ziar de mare notorietate si traditie;
- cotidianul Click!, ziarul cu cea mai spectaculoasa ascensiune in bransa tabloidelor;
- revista Foreign Policy Romania, editia romaneasca a prestigioasei reviste americane de politica internationala, economie si idei.
- revista saptamanala Dilema veche, inca de la inceputul anilor ’90, cea mai prestigioasa revista de opinie sociala, politica si cultural-literara;
- revista lunara Dilemateca - ghidul perfect in lumea cartilor si al cunoasterii autorilor lor;