Contabil / Economist

Strabag - Dir. ME

Job expirat

RESPONSABILITATI

-raport productie (centralizator facut pe baza rapoartelor primite de la punctele de lucru din tara)
-plati cash
-plata facturi (prelucrare si inregistrare in AS400)
-intocmire registru casa si inregistrare in AS400
-inregistrare productie in AS400
-costuri telefoane mobile (evidenta)
-consum motorina (evidenta)
-plata chirii apartamente
-solicitare scrisori de garantie bancara
-evidenta scrisori garantie bancara

CERINTE

- absolvent universitate economica prezinta avantaj
- de preferat experienta in cadrul unui concern
- cunostinte temeinice de PC
- limbi straine: germana / engleza
- domiciliu in Bucuresti

STRABAG este un concern de construc¿ii activ pe plan interna¿ional, cu societ¿¿i în Germania, Belgia, Olanda, Elve¿ia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croa¿ia, Slovenia, Serbia, România, Bulgaria, ¿i Rusia, care num¿r¿ ca. 60.000 angaja¿i în întreaga Europ¿.