CONTABIL/ ECONOMIST

Adevarul Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea conturilor, cheltuielilor, mijloacelor fixe, etc;
- primirea facturilor, voucher-elor si a altor documente;
- acuratete in verificare;
- calcularea si alocarea pe centre de cost a cheltuielilor;
- sortarea si indosarierea documentelor;
- participarea la inchiderea lunara;

CERINTE

- absolvent al unei facultati de profil (Finante sau Contabilitate);
- experienta in domeniu- minimum 2 ani;
- cunostinte solide ERP- Financial module;
- persoana atenta la detalii, organizata, responsabila dinamica, \|minte deschisa\|;
- lucrul in echipa dezvoltat
- disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

- modalitati de lucru moderne;
- oportunitatea de a dezvolta o cariera in domeniul economic;

Suntem un trust de presa tanar, dar avem in portofoliu publicatii cu istorie pe piata media romaneasca.
„Adevarul” este un cotidian de traditie, iar publicatiile „Dilema Veche”, „Dilemateca” si „Romania literara” sunt proiecte inedite care au creionat drumul presei cultural-literare la inceputul anilor `90. „Click” este un cotidian cu o existenta mai scurta, dar cu o ascensiune rapida in bransa tabloidelor.