CONTABIL - ECONOMIST

CASA NIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea inregistrarilor contabile
Derularea operatiunilor financiar contabile
Intocmirea declaratiilor lunare catre autoritati
Operarea platilor prin sistemul multicash
Concilierea soldurilor cu furnizorii interni si externi
Realizarea diferitelor rapoarte financiar contabile
Operare sisteme informatice de gestiune

CERINTE

Studii superioare economice
Experienta 2-5 ani pe o pozitie similara
Cunostinte operare PC
Cunostinte de limba engleza - mediu
Abilitati de comunicare excelente
Persoana dinamica, organizata si analitica
Seriozitate si loialitate
Tinut¿ ingrijit¿, prezen¿¿ agreabil¿, diploma¿ie

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
telefon de serviciu
mediu de lucru occidental cu aparatura moderna
echipa tanara in dezvoltare

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.