CONTABIL DISTRIBUTIE - BUCURESTI

Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice departamentului financiar contabil, intocmire documente primare, evidenta contabila, raportari specifice, realizeaza si verifica borderourile de distributie, etc.

CERINTE

• Studii medii sau superioare economice (finalizate sau in curs de finalizare)
• Bune cunostiinte operare PC (excel, word)
• Cunoasterea programului SAP constituie un avantaj
• Experienta minima 1 an in contabilitate primara
• Persoana organizata, responsabila si serioasa
• Disponibilitate program 2 ture

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de performante
Posibilitati reale de avansare in cadrul firmei

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.