contabil cu studii medii

MAIRON HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta contabila primara
- Ordonarea documentelor, evidenta si arhivarea acestora
- Evidenta stocurilor produselor la vanzare
- Casa, deconturi

CERINTE

- Studii in domeniul Contabilitatii
- Cunostinte solide PC si abilitati de lucru rapide in sistem
- Persoana organizata cu o foarte buna orientare si comunicare
- Persoana dinamica, responsabila si corecta
- Persoana dornica sa lucreze pe o perioada indelungata de timp intr-o companie multinationala
- Capacitate de lucru sub stres
- Cunostinte program Wizcount constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonuri de masa

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Cifra de afaceri in ultimul an fiscal: 20000000
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse
- Numar de angajati: 200
- Alte informatii: Certificare ISO 9001/2000