CONTABIL CU EXPERIENTA

ALKA GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

ESTE O POZITIE EXECUTIVA CE IMPLICA SOLIDE CUNOSTINTE DE CONTABILITATE;

Responsabilitati:
- intocmirea documentelor primare privind operatiunile de casa, banca;
- contabilitatea mijloacelor fixe, a facturilor de cumparare, a operatiunilor de plati;
- evidenta furnizorilor / clientilor de marfuri si servicii;
- evidenta stocurilor;
- evidenta operativa a incasarilor si platilor;

CERINTE

- Studii medii/superioare,
- Experienta minim 3 ani,
- Cunoasterea aplicatiilor CIEL si MFG -PRO constituie un avantaj,
- persoane cu simtul responsabilitatii, abilitati bune de organizare si atentie la detaliu dezvoltata.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv si oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei companii in crestere.

Alka Grup a fost fondata in 1994, odata cu infiintarea primei companii din grup, Alka Co., o investitie de 6.5 milioane USD. In prezent, dupa 12 ani de activitate si investitii cumulate de peste 17 milioane USD doar in tehnologie, Alka Grup desfasoara, prin cele patru divizii ale sale si echipa de 630 de profesionisti, activitati ce acopera intregul ciclu de business din FMCG, de la cercetare si dezvoltare, la productie si distributie.
Compania este specializata in productia, ambalarea si distributia de cafea, napolitane glazurate si neglazurate, biscuiti, ingrediente, precum si fructe uscate (dry fruit snacks) (seminte, fistic, migdale, mix de fructe uscate). Toate segmentele au beneficiat de investitii majore in tehnolgie si cercetare, iar utilajele folosite sunt de ultima generatie, de provenienta germana. Toate acestea fac ca produsele Alka sa ofere consumatorilor experienta unica a bunatatilor si gusturilor de casa.
www.alka.ro