CONTABIL-contabilitate primara

MACH FOREIGN TRADE DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea, verificarea si inregistrarea documentelor justificative aferente functionarii firmei
Preluarea, verificarea si inregistrarea documentelor aferente extraselor de banca
Intocmirea si transferul documentelor intre firma, banci si organele de control
Efectuarea platilor catre furnizori interni si externi.
Intocmire documentatii aferente creditelor in lei si in valuta, aferente intocmirii contractelor de leasing
Intocmirea contractelor de munca, statelor de salarii, declaratiilor lunare salarii, tinerea evidentei concediilor medicale, concediilor de odihna, intocmirea situatiilor pentru distribuirea bonurilor de masa

CERINTE

Absolvent facultate economica sau liceu economic, experienta solida, cunoasterea legislatiei financiar-contabile, aplicatii software contabilitate, experienta min 2 ani

DESCRIEREA FIRMEI

Companie integratoare de sisteme industriale complexe