CONTABIL - Contabilitate primara

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza CONTABIL – Contabilitate primara pentru clientul sau.

Responsabilitati:
- Completarea registrului de casa;
- Completarea registrului de banca;
- Completare ordine de plata;
- Urmarire facturi clienti si furnizori;
- Urmarire solduri clienti.

CERINTE

- Studii de specialitate;
- Experienta minim 1 an pe o pozitie similara;
- Atentie la detaliu;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Buna cunoastere a pachelui MS Office.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Transport asigurat;
- Mediu de lucru placut si motivant.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.