Contabil (contabilitate primara)

FINIT CONSULT & MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Introducere documente primare in contabilitate
Intocmire registru de casa si ordine de plata; chitante, bilet la ordin, bonuri de consum
Completare niruri, fise de magazie
Evidenta client si furnizor

CERINTE

Studii medii sau superioare profil contabilitate.
Abilitati foarte bune de operare PC ( in special Excel).
Organizare, rigurozitate, implicare.
Foarte buna comunicare/relationare.
Disponibilitate pentru studiu si pentru crearea unei cariere in domeniul contabilitati

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Perspectiva unei cariere de viitor
Formare profesionala (training)

Finit Grup este compus din firme care au ca directie de dezvoltare domeniul investitiilor financiare in sectoarele economice cu rata mare de dezvoltare si cu perspective de crestere economica semnificativa , in contextul economic al Romaniei si al UE.
Principalele domenii de activitate ale grupului sunt:
Domeniul imobiliar
Domeniul finaciar ( finantare proiecte diverse )
Consultanta financiara si financiar-contabila
Domeniul IT
Domeniul Advertisingului
Principala preocupare a grupului finit este aceea de a oferi servicii de calitate foarte buna si in termenele stabilite.