CONTABIL - CONTABILITATE GENERALA OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79, zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Efectueaza operatiuni contabile generale: registru de casa, contari, intocmire OP, intocmire facturi;
- Intocmeste balanta, bilant;
- Intocmeste si depune declaratii;
- Intocmeste state salarii;
- Participa la inventare;
- Raspunde de evidenta stricta a documentelor cu regim special: facturi, avize;
- Tine legatura si organizeaza Centrul de gestiune;
- Mentine relatia cu institutiile statului.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
-Absolvent studii superioare economice;
- Experienta aproximativ 3 ani pe o pozitie similara ? Atestat Contabil Autorizat;
- Cunostinte bune Word, Excel, program contabilitate ? avantaj Ciel.
Candidatul/candidata ideala trebuie sa aibe o personalitate puternica, sa fie organizat, ferm, corect, eficient, autoritar, cu prestanta, sa fie un bun profesionist,.responsabil, serios, cu abilitati de comunicare si spirit de initiativa, loial, punctual, dinamic, activ. Candidatul ideal trebuie sa aiba capacitate de analiza si sinteza, atentie distribuitva.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 2000-2200 RON. Se ofera bonuri de masa.
- In perioada de proba salariul este de 1800 - 2000 RON.
- Program de lucru L-V, 9.00-18.00.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE: IMPORTUL SI PRODUCTIA DE INSTALATII DE VENTILATIE SI CLIMATIZARE.
Locatia companiei se afla in Bucuresti, sector 2.